Zdarzenia na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Chełmnie w dniach 13-19.03.2017

Zdarzenia na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Chełmnie w dniach 13-19.03.2017

20 marca 2017

W minionych dniach Komenda Powiatowa PSP w Chełmnie odnotowała następujące zdarzenia

-13-03-2017: Strucfoń, zalana piwnica w budynku jednorodzinnym z powodu awarii instalacji drenażowej. Przy pomocy pompy szlamowej wypompowano wodę. Zakończono działania.

Chełmno, ul. 22 Stycznia, pożar elementów lodówki na zewnątrz budynku. Brak dodatkowych zagrożeń. Pożar ugaszono jednym prądem wody.

-14-03-2017: Dubielno, pożar traw na nieużytkach rolniczych na powierzchni ok. 200 m/kw. Pożar ugaszono przy pomocy dwóch prądów wody, dogaszono przy pomocy tłumic i łopat.

-16-03-2017: Krusin, pożar traw na poboczu drogi na powierzchni ok. 50m/kw. Trawy ugaszono za pomocą tłumic.

Bruki Unisławskie, pożar traw na nieużytkach rolniczych na powierzchni ok. 350 m/kw. Pożar ugaszono przy pomocy jednego prądu wody, dogaszono przy pomocy tłumic i łopat.

-17-03-2017: Klęczkowo DK55, rozsypana pasza na prawym pasie jezdni od granicy powiatu grudziądzkiego do Storlusa przy DK91. Przy pomocy łopat oraz mioteł paszę usunięto na pobocze jezdni.

Chełmno, pomoc Policji w poszukiwaniu zaginionej osoby w rzece Wiśle. Przy pomocy łodzi ratowniczej spenetrowano brzegi rzeki. W trakcie poszukiwać Policja przekazała informację, iż poszukiwana osoba odnalazła się w Chełmnie. Zakończono działania.

Chełmno, ul. 22 Stycznia, budynek wielorodzinny – zadymienie w mieszkaniu. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, z mieszkania ewakuowano trójkę osób w tym dwoje dzieci. Powodem zadymienia był piec kaflowy. Ratownicy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych wygasili palenisko i wynieśli żar na zewnątrz budynku. Mieszkanie przewietrzono, sprawdzono urządzeniami pomiarowymi temperaturę ścian i przekazano właścicielce z zaleceniem nie użytkowania pieca do czasu kontroli przez uprawnioną osobę.

-19-03-2017: Robakowo, kot na drzewie na wysokości ok. 8 metrów. Kot od kilku godzin nie może zejść. Ratownik przy użyciu drabiny przystawnej zdjął kota z drzewa.

 

Materiał: PSP Chełmno

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

twenty + eleven =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej