Zdarzenia drogowe w miniony weekend

Zdarzenia drogowe w miniony weekend

20 marca 2017

W miniony weekend na terenie powiatu chełmińskiego odnotowano dwa zdarzenia z udziałem uczestników ruchu. Pierwsze to kolizja w Lisewie, drugie nietrzeźwy kierowca  w Chełmnie.

W sobotę (18.03) o godz. 10:40 dyżurny policji w Chełmnie został powiadomiony o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Chełmińskiej z ulicą Toruńską w Lisewie. Na miejsce skierował patrol ruchu drogowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca pojazdem opel astra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem  w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca z opla to 44 letnia mieszkanka powiatu toruńskiego. Została ukarana mandatem.
O godz. 15:30 w Chełmnie przy ul. Łunawskiej patrol ruchu drogowego z Chełmna zatrzymał do kontroli kierującego samochodem vw passat. Kierowca to 25-latek mieszkaniec powiatu chełmińskiego.  W wyniku sprawdzenia jego stanu trzeźwości  „wydmuchał” prawie 1,5 promila. Dodatkowo okazało się , że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat. Dodatkowo za brak uprawnień do kierowania pojazdami mężczyzna został ukarany mandatem.

 

Materiał: KPP Chełmno

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

four × two =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej