Zajęcia praktyczne logistyków przed egzaminem zawodowym

Zajęcia praktyczne logistyków przed egzaminem zawodowym

11 marca 2018

Łączenie teorii z praktyką jest idealnym sposobem, by dążyć do najwyższej jakości kształcenia zawodowego, dlatego korzystając z doświadczeń firm w branży TSL- Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. oraz Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. poszerzaliśmy horyzonty wiedzy w zawodzie technik logistyk.
8 marca uczniowie z klas II i IV TL z Zespołu Szkół nr 2 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w firmach logistycznych. Wśród poruszonych zagadnień pojawiły się magazyny, rodzaje regałów, jednostki ładunkowe, typy wózków widłowych i inne.
Ważne, bo praktyczne doświadczenia zawodowe wzbogaciły wiedzę i umiejętności uczniów tak przydatne szczególnie w klasie II przed pierwszym egzaminem zawodowym. Wycieczkę zorganizowała pani Anna Herbut- Giżyńska.

 

Materiał: ZS nr 2

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

5 × 2 =

Komentarze internautów