Z ostatniej chwili: WYPADEK – ZDERZENIE trzech aut przy Al. 3-go Maja

Z ostatniej chwili: WYPADEK – ZDERZENIE trzech aut przy Al. 3-go Maja

7 listopada 2017

Zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy jadącymi samochodami jest jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Obecne warunki atmosferyczne, tj. szybko zapadający zmrok i śliska nawierzchnia, dodatkowo wydłużają drogę hamowania. Właśnie w takich okolicznościach doszło dzisiaj do zderzenia trzech aut osobowych. Wypadek miał miejsce około godziny 18:00 naprzeciwko wejścia na teren 3 Włocławskiego Batalionu Drogowo-Mostowego przy Al. 3-go Maja w Chełmnie. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratownicze. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Po otrzymaniu raportu z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie podamy Państwu wkrótce szczegółowe informacje dotyczące tej kolizji.

 

Materiał: Janusz Prządka

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

4 − four =

Komentarze internautów