Wyszła z domu i nie wróciła – zaginiona Urszula Rosińska z Unisławia

Wyszła z domu i nie wróciła – zaginiona Urszula Rosińska z Unisławia

12 stycznia 2017

    W środę (11.01.) o godz. 11.00  mieszkanka Unisławia lat 67 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsce jej pobytu proszone są  o informacje. 

W dniu 11.01.2017r o godz. 11.00 mieszkanka Unisławia lat 67 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Miejsce jej pobytu nie jest znane. Policjanci z Chełmna prowadzą poszukiwania.

Dane osoby poszukiwanej:
ROSIŃSKA URSZULA 
c. Kazimierza i Bronisławy ur. 12.08.1949 r w Chełmnie

Rysopis:
wzrost około 168 cm, krągła , włosy krótkie w kolorze jasno rudym z widoczną siwizną,
W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru fioletowego, spódnicę koloru szarego, kozaki do kolan w kolorze czarnym oraz czapkę koloru fioletowego.
Znaków szczególnych brak.

Osoby , które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie na numer telefonu 997 lub 112.

 

Materiał: KPP Chełmno 

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

15 + one =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej