WANDALE SPALILI PIĘĆ AUT w sobotnią noc w Chełmnie – szukamy świadków zdarzenia

WANDALE SPALILI PIĘĆ AUT w sobotnią noc w Chełmnie – szukamy świadków zdarzenia

15 kwietnia 2018

Z soboty na niedzielę w nocy doszło do serii podpaleń samochodów zaparkowanych w Chełmnie przy ul. Fiałka oraz przy ul. Rybackiej. Nieznani sprawcy ok godz. 23:20 podłożyli ogień pod opla merivę i renault kangoo, które stały na poboczu w pobliżu osiedla Walentego Fiałka. Wandale zbili szybę i wrzucili coś do środka aut. Ogień stanowił zagrożenie dla innych samochodów. W ten sposób powstały szkody na około 30 tyś. złotych.

Następnie ok. godz. 00:30 sprawcy przenieśli się w okolice ul. Rybackiej, gdzie zdewastowali kolejne trzy pojazdy. Przy ulicy było zaparkowanych sześć samochodów i co drugi spłonął.

Były to: opel corsa, volvo V40 i fiat seicento.

Straty tym razem oszacowano na 15 tyś. złotych. Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia. Pomóżmy Policji w schwytaniu sprawców, aby w ten sposób uniknąć podobnych sytuacji. Ktokolwiek coś widział lub wie – proszony jest o zgłoszenie informacji w Chełmińskiej Komendzie Powiatowej Policji.

tel. (56) 677 42 00, (56) 677 42 21-23 lub numerami 112 i 997 . 

 

Materiał: J.P.

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

3 × two =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej