Uroczyste otwarcie wystawy pt. „Spotkanie” z okazji 25-lecia partnerstwa miasta Chełmna z niemieckim Hann. Munden.

Uroczyste otwarcie wystawy pt. „Spotkanie” z okazji 25-lecia partnerstwa miasta Chełmna z niemieckim Hann. Munden.

18 marca 2017

18 marca 2017 o godz. 16:00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza odbyło się uroczyste otwarcie wystawy z okazji 25-lecia partnerstwa miasta Chełmna z miastem niemieckim Hann. Munden.

Ekspozycja nosi tytuł „Spotkanie” i jest cyklem realizowanym przez Fundację Europejskiego Centrum Wymiany Młodzieży im. Kurta Schumachera w Chełmnie.

Przybyłych gości serdecznie powitali: Burmistrz miasta Chełmna – Mariusz Kędzierski oraz pani Dyrektor Muzeum Ziemi Chełmińskiej – Ewa Gerka. Na spotkaniu obecni byli artyści-słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i autorzy obrazów, które przywieziono z Niemiec.

Wystawa prezentuje prace następujących artystów: Uwe Hentze, Gabi Meyer, Heike Möller, Franziska Illmer, Monika Westphal, Helmut Becker. Tematyka prac ukazuje różne style malarskie. Celem imprezy jest popularyzacja idei aktywnej współpracy międzynarodowej.

 

Materiał: J.P.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

twelve + two =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej