TRAGEDIA! Dwie ciężarówki zderzyły się z osobówką – potężny, niebezpieczny karambol na trasie A1

TRAGEDIA! Dwie ciężarówki zderzyły się z osobówką – potężny, niebezpieczny karambol na trasie A1

4 kwietnia 2018

Załadowana ciężarówka wjechała w samochód ciężarowy zatrzymany na pasie ruchu w związku z innym zdarzeniem drogowym. Kierujący nią 31 –latek trafił do szpitala w stanie ciężkim

W dniu wczorajszym (03. 04) po godz. 20. 30 dyżurny jednostki Policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie A1 w miejscowości Bąkowo. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy, w tym dwa samochody ciężarowe i osobówka. 31 –letni mężczyzna mieszkaniec  okolic Konina kierując pojazdem ciężarowym m –ki Mercedes z naczepą  jadąc w kierunku Torunia z nieustalonych przyczyn wjechał w zatrzymany na jego pasie ruchu inny pojazd ciężarowy i z impetem przesunął go oraz stojącego przed nim osobowego Peugota na przeciwny pas ruchu, uszkadzając bariery energochłonne. Pojazdy te zatrzymały się na pasie ruchu w związku z innym zdarzeniem drogowym.  Były oświetlone, a miejsce oznakowane jako miejsce wypadku drogowego.

W skutek zdarzenia dwie osoby przewieziono do szpitala w Grudziądzu. Kierujący ciężarowym Mercedesem znajduje się w stanie ciężkim.

Ruch odbywał się płynnie, jednak z uwagi na utrudnienia w kierunku Łodzi zorganizowany został objazd drogą nr 214 do drogi krajowej nr 91, natomiast w kierunku Gdańska czynny pozostał jeden pas ruchu.

 

Materiał: KPP

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

5 × 4 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej