THE FRESH KIDS – sukces na Międzynarodowym Turnieju Tańca Break Dance, Electric Boogie i Hip-Hop

THE FRESH KIDS – sukces na Międzynarodowym Turnieju Tańca Break Dance, Electric Boogie i Hip-Hop

13 marca 2017

W miniony weekend 11-12.03 w Gnieźnie odbył się Flash Boys Tournament – II edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Break Dance, Electric Boogie i Hip-Hop, w którym brały udział dwie zawodniczki z grupy The Fresh Kids, Natalia Krygier i Kinga Orenkiewicz. Dziewczyny trenują na co dzień w Chełmińskim Domu Kultury pod czujnym okiem Mariusza Brzozowskiego. Podczas turnieju można było zobaczyć największe zaproszone sławy polskiej sceny tanecznej, ludzi którzy blisko 30 lat temu współtworzyli kulturę Hip-Hop i Break w Polsce.

Turniej obejmował kilka kategorii. Zdolne tancerki zawładnęły kategorią wiekową – junior 12-15 lat. Nadia Krygier zajęła I miejsce, a Kinga Orenkiewicz II miejsce. Niebawem zespół będzie można po raz kolejny zobaczyć na chełmińskich scenach!

Materiał: CHDK

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

4 − four =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej