Strzelcy i sportowcy z Chełmna pokazali klasę

26 marca 2018

Zgodnie Regulaminem współzawodnictwa sportowego 2. Pułku Saperów na 2018 rok w dniu 7 marca 2018 roku na obiektach sportowych CSŁiI w Zegrzu odbyły się Mistrzostwa 2. Pułku Saperów w pływaniu oraz w piłce siatkowej.

Na pływalni Arena Wojskowa 50 zawodników i zawodniczek rywalizowało na 8 dystansach oraz w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym.

W mistrzostwach 2. Pułku Saperów w pływaniu żołnierze 3 Batalionu Drogowo-Mostowego zajęli miejsca;

Klasyfikacja punktowa:

I miejsce – 1 batalion inżynieryjny                                        – 276 pkt.;

II miejsce – 3 batalion drogowo – mostowy                          – 258 pkt.;

III miejsce – batalion wsparcia inżynieryjnego                     – 240 pkt.;

Po zakończonej rywalizacji w pływaniu swoje zmagania na Arenie Wojskowej rozpoczęli siatkarze.

Zgodnie z regulaminem w zawodach udział wzięło 5 zespołów. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazała się drużyna z 3 batalionu drogowo – mostowego w składzie;

mł. chor. Tomasz CHOJNACKI, mł. chor. Wojciech RÓŻYCKI, kpr. Dawid SYRYJCZYK, st. szer. Adam DOMIŃSKI, szer. Kamil JUTRZENKA, szer. Maciej ZIMMERMANN, szer. Marcin CHUDZIŃSKI, szer. Karol ZIMMERMANN,    szer. Łukasz LINDA, która w finale pokonała 1 batalion inżynieryjny.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw 2 Pułku Saperów w piłce siatkowej:

I miejsce – 3 batalion drogowo – mostowy;

II miejsce – 1 batalion inżynieryjny;

III miejsce – batalion wsparcia inżynieryjnego.

Zwycięzcy oraz czołowe zespoły zostały wyróżnione dyplomami pamiątkowymi oraz pucharami.

Kolejna konkurencją współzawodnictwa były zawody strzeleckie z PW, które odbyły się 20 marca br. na strzelnicy garnizonowej w Wesołej.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył mł chor. Wojciech RÓŻYCKI z wynikiem 151 punktów. Drużynowo, zespół 3bdm w składzie st. chor. szt. Sławomir CHORĄŻAK, mł. chor. Tomasz CHOJNACKI, mł. chor. Piotr PARCZYK, mł. chor. Wojciech RÓŻYCKI, z wynikiem 546 punktów zajął zaszczytne I miejsce.