Spędź dzisiejszy wieczór na rockowo – koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów w Klubie Rock&Roll Bar

Spędź dzisiejszy wieczór na rockowo – koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów w Klubie Rock&Roll Bar

17 marca 2017

W dzisiejszy wieczór przybywajcie na Koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów, który odbędzie się w klubie Rock’n’Roll Bar w ramach trasy „Wszyscy Jesteśmy Romantykami”

Wejście od godz. 20:00
Start: godz. 21:00
Bilety do nabycia w klubie – cena 30 zł w dniu koncertu.
___________________________________________________

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy mieszkają w Olsztynie.

RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule “Lejdis&Dżentelmenels”. Kilka miesięcy później podpisali kontrakt z wytwórnią S.P. Records. Singlem promującym płytę było “Poznajmy Się”, najpopularniejszy do tej pory utwór RLO (na YT obejrzany ponad 1 milion razy)

Mają na koncie 11 teledysków do piosenek: “Moja Wieś”, “Poznajmy Się”, “Niby-Statek”, “Lodziarka”, “Nie Myśl O Mnie Źle”, “Być Wolnym Słowem”, “Ziemia Planeta Ludzi”, “Gwiazdy Spadają”, “Urodziny”, “Miłość Na Odległość” i “Morfeusz”.

Drugi albumu zespołu o nazwie “Kosmos Dla Mas” został wydany w grudniu 2013 roku przez S.P. Records. Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu – alternatywny pop.

W 2016 roku, po wygranych eliminacjach, zespół stanął na deskach Przystanku Woodstock. Obecnie przygotowuje się do trasy koncertowej Wszyscy Jesteśmy Romantykami oraz tworzy nowe utwory, które znajdą się na 3. płycie zespołu.

 

Materiał: Klub

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

3 × 5 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej