Siatkarki Armar ProfiAuto Culmen Chełmno pewnie zwyciężyły z KS Spójnią Stargard

Siatkarki Armar ProfiAuto Culmen Chełmno pewnie zwyciężyły z KS Spójnią Stargard

5 lutego 2017

4 lutego w Gimnazjum nr 1 przy ul. Szkolnej odbyło się ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej II Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Siatkarki Armar ProfiAuto Culmen Chełmno pewnie zwyciężyły z KS Spójnią Stargard 3-0!

Mecz był szczególny z dwóch powodów. Z racji ostatniego spotkania przed własną publicznością oraz z okazji urodzin dwójki trenerskiej naszego zespołu. Podopieczne Trenera Karola Rosołowskiego i Leszka Plak sprawiły im najlepszy z możliwych prezentów w postaci pewnego zwycięstwa 3-0!

Spotkanie rozpoczęło się jednak nie po myśli chełmnianek. Przyjezdne bardzo szybko mocną zagrywką zyskały kilka punktów przewagi i przy stanie 15-19 wszystko wskazywało, iż Spójnia zdobędzie pierwszego seta. Jednak od tego momentu na boisku pojawiła się Monika Mikołajczyk, która swoją zagrywką, atakami była niczym „niszczyciel”. To głównie dzięki jej świetnej grze Culmen wygrał pierwszą partię 27-25! To w jaki sposób zawodniczki Armar ProfiAuto wygrały pierwszego seta podziałało mobilizująco na cały zespół. W następnych dwóch odsłonach wierni chełmińscy kibice mogli podziwiać koncertową grę Culmenu. Drużyną Świetnie dyrygowała kapitan Sylwia Korczak, a na boisku świetnie spisywały się Paula Mrówczyńska, Justyna Opoń, Emilia Pokora, Paulina Wawrowska, wspomniana już Monika Mikołajczyk oraz debiutująca na pozycji libero Kalina Chełmińska. Armar ProfiAuto Culmen Chełmno wygrał spotkanie 3-0 i spokojnie może przygotowywać się do następnych spotkań w turnieju barażowym.

 

Materiał: „Culmen”

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

1 × 4 =

Komentarze internautów