Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę po zachodniej Europie

Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę po zachodniej Europie

12 marca 2018

Wyprawa po zachodniej Europie

Berlin, Poczdam, Hanower, Amsterdam, Haga, Bruksela – te i wiele innych miejsc zobaczą uczestnicy kwietniowej wyprawy po zachodniej Europie. W trakcie wycieczki planowanej w dniach 20 – 25 kwietnia będą wizyty w niemieckim i europejskim parlamencie. Uczestnicy zwiedzą największe wiosenne ogrody świata, zobaczą tradycyjne holenderskie wiatraki i szlifiernię diamentów, popłyną statkiem po kanałach Amsterdamu, zobaczą Holandię w miniaturze i paradę z aranżacjami kwiatowymi. Nie zabraknie też zwiedzania ciekawych zakątków odwiedzanych miast. Zaplanowano też m.in. wizytę w Domu Historii Europejskiej.

Wyjazd w piątek, 20 kwietnia o godz. 2.00. Zapisy w GOK-u w Unisławiu. Przyjazd do Unisławia wieczorem w środę, 25 kwietnia. Opłata wynosi 1500 zł, konieczne wcześniejsze dokonanie płatności w całości lub zaliczki w wysokości 500 zł. W cenie pięć noclegów, obiadokolacje, śniadania, przewodnicy, ubezpieczenie, bilety wstępu, przejazd. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji w biurze GOK-u lub pod numerem tel. 56 68 68 734.

 

Materiał: GOK Unisław

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

7 + 16 =

Komentarze internautów