Rozstrzygnięcie konkursu „Chełmno komiksem malowane” oraz prelekcja Michała Siromskiego pt. „Skomplikowane życie uczuciowe superbohaterów”

Rozstrzygnięcie konkursu „Chełmno komiksem malowane” oraz prelekcja Michała Siromskiego pt. „Skomplikowane życie uczuciowe superbohaterów”

11 lutego 2017

Niesamowita premierowa wystawa Wojciecha Łowickiego „Miłosne przypadki słynnych komiksowych bohaterów” oraz otwarcie wystawy i rozstrzygnięcie konkursu: „Chełmno komiksem malowane”- to kolejne imprezy, które odbyły się dnia 11 lutego w ofercie obchodów Walentynek Chełmińskich. W kościele pw. św. Piotra i Pawła przy ul. Wodnej komisja jurorów wręczyła nagrody osobom wyróżnionym oraz zwycięzcom prac komiksowych. Wydarzeniu towarzyszyła również prelekcja Michała Siromskiego pod tytułem: „Skomplikowane życie uczuciowe superbohaterów” o modnych oraz znanych komiksowych parach i ich miłosnych przypadkach – superbohaterowie spod znaku Marvela i DC!

 

Materiał: J.P.

 

1 komentarz

  1. Jaro Luty 13, 16:26

    Zapomniano dodać o warsztatach z rysunku satyrycznego w klimatach walentynkowych które miały miejsce o godzinie 13:00 w domu kultury. Prowadzącym był rysownik-karykaturzysta Jarosław Wojtasiński.

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

13 + 1 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej