Repertuar Centrum Kultury TEATR w Grudziądzu na najbliższy czas

Repertuar Centrum Kultury TEATR w Grudziądzu na najbliższy czas

27 lutego 2018

2 marca   Klub Akcent zapraszamy na Dezerter – koncert

godz. 19.30    bilety 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu)

            Dezerter to zespół punkrockowy, który powstał w Warszawie w maju 1981 r. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z głowicami nuklearnymi), którą była zmuszona zmienić w okresie stanu wojennego. Już jako Dezerter zespół nagrał singiel „Ku przyszłości” (1983). W 1985 r. ukazały się dwie kompilacje z piosenkami Dezertera: „Fala” i „Jak punk to punk”. Rok 1987 przyniósł wydanie w USA przez Maximum Rock’n’Roll pierwszej długogrającej płyty Dezertera „Underground Out Of Poland” oraz pierwszej (ocenzurowanej) płyty w kraju – „Kolaboracja”. Rok 1989 to kolejny album – „Kolaboracja II”, a 1990 – „Wszyscy przeciwko wszystkim” (wydana w Polsce i we Francji) oraz dwumiesięczna trasa po Europie Zachodniej (Szwajcaria, Niemcy, Francja, Holandia) i Japonii.

Dezerter to:
Robert Matera – gitara, śpiew
Krzysiek Grabowski – perkusja, teksty
Jacek Chrzanowski – bas


4 marca   Klub Akcent: Koncert Niedzielny – Solo i w duecie:

– Teresa Kaban – fortepian
– Henryk Błażej – flet poprzeczny

Wystawa fotografii Mariusza Nasieniewskiego

godz. 12.00         bilety 15 zł

„Echa Europy oraz Japonii, Korei, Filipin”

W programie utwory, które artyści przywieźli  ze swoich podróży po Japonii, Korei i Filipinach  m.in. A. Tanaki, E. Bozzy, anonimy z Korei Płn oraz I. Albeniz, E. Granados, ”Suita węgierska”,
G. Faure,  C. Debussy, F. Kreisler oraz ( walce wiedeńskie).

Program zawiera utwory na fortepian solo oraz na flet z fortepianem.


17   marca  – Klub Akcent: W ramach festiwalu filmu „Patrz więcej” zapraszamy na koncert Tymona Tymańskiego

godz. 19.00       bilety 20 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu)

(młodzież uczestnicząca w seansie DKF-u 16 marca może kupić bilety na koncert Tymona Tymańskiego za 20 zł, dwie osoby wchodzą na jeden bilet)

             Przez dwa dni tj. 15 i 16  marca zapraszamy na seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego w ramach Festiwalu dokumentalnego PATRZ WIĘCEJ. Festiwal zaprasza do oderwania się od przyzwyczajeń, do otwarcia się na świat pokazywany przez najciekawszy i najszybciej rozwijający się gatunek filmowy – film dokumentalny.  Przyczynkiem do zorganizowania pokazów jest 15-lecie Szkoły Filmowej założonej przez Andrzeja Wajdę i Wojciecha Marczewskiego Wajda School & Studio. Zwieńczeniem projektu jest spotkanie na koncercie Tymona Tymańskiego, który niejednokrotnie udowodnił, że obok muzyki film jest dla niego równie ważną dziedziną sztuki.


18 marca   Klub Akcent: MUZA ZALEWA MIASTO – nowy cykl koncertowy
Quebonafide – koncert
godz. 18.00     bilety 50 zł (przedsprzedaż),  60 zł (w dniu koncertu)

Już w marcu Centrum Kultury Teatr zaprasza na pierwszy koncert w ramach nowego cyklu – MUZA ZALEWA MIASTO. Na scenie Klubu Akcent co miesiąc, w sobotę, pojawiać się będą artyści, których ciężko zaszufladkować w jednym nurcie muzycznym. Stąd decyzja nie mogła być inna i zaczynamy koncertem QUEBONAFIDE. Gwarantujemy również, że nasze kolejne propozycje będą równie ciekawe. 

 

Materiał: CK Teatr Grudziądz

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

14 − ten =

Komentarze internautów