Region rozśpiewa się w Unisławiu – zapraszamy na Przegląd Zespołów Wokalnych

Region rozśpiewa się w Unisławiu – zapraszamy na Przegląd Zespołów Wokalnych

15 maja 2018

Blisko 20 zespołów z całego regionu wystąpi na IV już przeglądzie Zespołów Wokalnych w Unisławiu. Impreza zaplanowana jest w najbliższą sobotę 19 maja w unisławskim parku. Początek przeglądu o godz. 12.00.

W Unisławskiej muszli wystąpią zespoły z Papowa Biskupiego, Czarża, Lisewa, Torunia, Chełmna, Lubicza, Grębocina, Obrowa, Łubianki, Bydgoszczy, Gardei , Torunia, Bysławia, Gardei oraz oczywiście Unisławia. Na scenie zaprezentują się zarówno zespoły wokalne, kapele, formacje folklorystyczne ale tez i chóry. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w przeglądzie. Po prezentacji zespołów zaplanowano zabawę taneczną z kapelą muzyczną MGM, która potrwa do godz. 18.00. Przegląd wspiera finansowo Urząd Gminy w Unisławiu oraz Starostwo Powiatowe w Chełmnie. Zapraszamy !

 

Materiał: GOK Unisław

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

3 + nineteen =

Komentarze internautów