Problemowa droga przy stadionie: LIST CZYTELNIKA do Redakcji „e-chelmno”

Problemowa droga przy stadionie: LIST CZYTELNIKA do Redakcji „e-chelmno”

3 sierpnia 2017

Szanowni Państwo !

Na prośbę Czytelnika portalu informacyjnego e-chelmno publikujemy wiadomość, którą otrzymaliśmy drogą e-mailową.


„Witam ! Mam taki temat (a nawet dwa) do wyjaśnienia. Często przeglądam Waszą stronę, to może poruszycie tą sprawę . Mianowicie – chodzi o drogę wzdłuż parku przy stadionie. Od strony Dworzysk jest znak B2, czyli po ludzku mówiąc „zakaz wjazdu wszelkich pojazdów”(czyli łącznie z rowerami, bo wyjątków pod znakiem nie ma). Natomiast od strony stadionu nie ma żadnego znaku ograniczającego wjazd lub nakazujących jazdę w jednym kierunku. Jadąc w poniedziałek ok. godziny 18:00-19:00 oczywiście od strony Dworzysk

(zakazu którego nie przestrzegam i na pewno z tego powodu bym nie przyjął mandatu-niech rozstrzyga sąd zawsze mogłem zawrócić w połowie drogi)

nie mogłem przejechać, bo jakiś „pajac” postawił audi tak, że nie dało się przejechać koło stadionu i musiałem wrócić, bo żadne dawanie znaków sygnałem nic nie dawało. Kierowcy nie było i nie przyszedł. Mimo że już nie jestem osobą przesadzającą i przejechałbym na „żyletki”, to i tak się nie dało i zawróciłem. Poradziłem sobie, ale mogła być to karetka lub straż, gdzie chodziłoby o czyjeś życie, nie mówię o policji, bo jakby była, to nie byłoby tu takich sytuacji. Dołączam zdjęcia samochodu, który tak elegancko zaparkował.

Interesuje mnie (i nie tylko mnie) regulacja tej drogi. Czy to w ogóle jest droga publiczna i czy można ją swobodnie zastawiać bez żadnych konsekwencji ???

Udostępniam zdjęcia redakcji do dyspozycji bez żadnych ograniczeń.”
Materiał: Czytelnik e-chelmno

1 komentarz

  1. kierowca Październik 12, 12:45

    Drogę swobodnie można zastawiać tak samo jak ignorować zakaz wjazdu…

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

2 × 5 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej