Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę w Papowie Biskupim

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę w Papowie Biskupim

25 stycznia 2017

Funkcjonariusze z Chełmna wspólnie ze strażakami po około sześciu godzinach poszukiwań odnaleźli zaginionego 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Na szczęście dzięki zaangażowaniu policjantów i strażaków szybko został odnaleziony.

We wtorek (24.01) około godziny 19.50 dyżurny chełmińskiej Policji został powiadomiony przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratowniczego o zaginięciu mężczyzny. Zaginionym był  42-latek mieszkaniec gminy Papowo-Biskupie. Zawiadomienie złożyła  zaniepokojona siostra informując , że jej brat około godziny 18.00 wyszedł z domu i  nie wie gdzie się znajduje. Mężczyzna wychodząc z domu poinformował rodzinę , że ma zamiar targnąć się na własne życie. Z uwagi na stan zagrożenia życia poszukiwanego policjanci  podjęli czynności poszukiwawcze wspomagani przez strażaków. Zaginionego szukała również  rodzina i znajomi. Sprawdzali okoliczne pola, zbiorniki wodne i rowy. Po około sześciu godzinach  poszukiwań  policjanci znaleźli poszukiwanego mężczyznę w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Mężczyzna był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża bezpieczeństwo. Cały i zdrowy wrócił do domu.

 

Materiał: KPP Chełmno

 

1 komentarz

  1. Tadeusz Styczeń 28, 17:55

    Wskazana rozmowa z psychologiem ale cóż, jeżeli nie chce, to nie można go zmusić do rozmowy. Z siostrą prędzej należałoby porozmawiać o przyczyny takiego zachowania.

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

2 × 5 =

Komentarze internautów