POLECAMY !!! Sprzedaż choinek z własnej plantacji: Górne Wymiary 38

POLECAMY !!! Sprzedaż choinek z własnej plantacji: Górne Wymiary 38

11 grudnia 2017

Zanim żywe choinki trafią do mieszkań i domów przed Bożym Narodzeniem, to drzewka poddawane są licznym zabiegom pielęgnacyjnym. Wszystko po to, by drzewko zyskało regularny, smukły kształt, gęste igliwie i grube igły o intensywnym zielonym kolorze.

Plantacja w Górnych Wymiarach to tradycja połączona z nowoczesnością. Wiele lat uprawiamy drzewka i pracę łączymy z pasją. Dzielimy się nią dostarczając choinki najwyższej jakości, które goszcząc przy Wigilijnych stołach czynią święta jeszcze bardziej wyjątkowymi. Zapach naszych świerków ze skrzącymi się na nich lampeczkami wprowadza niepowtarzalny nastrój tych magicznych, grudniowych dni.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie uprawiamy świerk srebrny, świerk pospolity oraz jodłę kaukaską. Oferujemy różne wielkości drzewek.

Serdecznie zapraszamy !

Górne Wymiary 38

tel. 609 503 859

 

Artykuł Sponsorowany

 

1 komentarz

  1. Gosia Grudzień 12, 13:49

    Choinki faktycznie są piękne i świeże, co roku biorę i zawsze długo wytrzymuje, jestem bardzo zadowolona:-)

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

1 × five =

Komentarze internautów