Podsumowanie Wielkiego Finału Ligi Żaków Miasto Zakochanych CUP

Podsumowanie Wielkiego Finału Ligi Żaków Miasto Zakochanych CUP

18 lutego 2018

Wielki Finał Ligi Miasto Zakochanych CUP dla Gwiazdy Starogród, która po emocjonującym finale pokonała UKS Szkółkę Piłkarską Chełmno 2-1. Trzecie miejsce dla Pomowca Kijewo, który pokonał Chełminiankę Chełmno dopiero po serii rzutów karnych. Dziękujemy również najmłodszym zawodnikom z Unislavi Unisław za udział w meczu pokazowym. Wszyscy zawodnicy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Chełmna otrzymali z rąk Burmistrza pamiątkowe puchary i medale. Nie zabrakło nagród indywidualnych, a ich fundatorem była Księgarnia „Mix” Chełmno.
Wyróżnienia otrzymali:
-Najmłodszy zawodnik-Brzozowski Szymon Unislavia
-Najlepszy bramkarz – Bartosz Lewandowski Pomowiec
-Odkrycie Ligi -Wiktor Rudolf Chełminianka
-Król strzelców -Marceli Wilma GWIAZDA
-MVP – Jakub Dziewiątkowski UKS Chełmno
Gratulujemy wszystkim drużynom, rodzicom za wspaniały doping, Władzom Miasta i Księgarni Mix za nagrody, zawodnikom świetnej postawy na boisku, trenerom za przygotowanie zespołów, panu Krzysztofowi Piłat za świetną oprawę. Do zobaczenia w kolejnej edycji !!!
Materiał: Adam Domagalski

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

11 − seven =

Komentarze internautów