Zamknij
REKLAMA

Michał Majewski - Kandydat na Burmistrza Miasta Chełmna z ramienia PiS

21:06, 07.09.2018 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Dnia 07 września 2018 o godz. 16:00 na płycie Rynku odbyło się przedstawienie kandydata popieranego przez Prawo i Sprawiedliwość na Burmistrza Miasta Chełmna.

Pierwsza zabrała głos Pani Minister Marzenna Drab, która oświadczyła m.in:

W imieniu nas wszystkich, którzy dzisiaj zebraliśmy się po to, aby zaprezentować kandydata na Burmistrza Miasta Chełmna oraz jego program - łączący całe Chełmno - przedstawiam Państwu reprezentanta Prawa i Sprawiedliwości. Tym kandydatem jest Michał Majewski - będący osobą młodą i dynamiczną. To mężczyzna, który nie boi się nowych wyzwań, ponieważ sprawdził się w biznesie i ma spore w nim osiągnięcia. Biznes stawia wiele problemów do rozwiązania i tylko taka osoba, która ma odwagę podejmować  absorbujące wyzwania oraz problemy do rozwiązania może takiemu zadaniu sprostać. Takim człowiekiem jest właśnie Pan Michał Majewski, który będzie gwarantował Państwu to, że na pewno zmieni się życie mieszkańców Chełmna, a oni zasługują na to, aby mieć dobrego Gospodarza. Taki Gospodarz powinien być zorientowany na podniesienie poziomu życia w mieście i znać cały przekrój społeczeństwa: od dzieci, po osoby pracujące jak i te, które już odpoczywają na zasłużonej emeryturze. Jest tutaj z nami jego rodzina, więc mając wsparcie swoich najbliższych będzie odpowiednim kandydatem na stanowisko, o jakie się ubiega. Rząd PiS dotrzymuje słowa i dlatego również nasz kandydat będzie danego słowa dotrzymywał. Te zobowiązania, które będzie proponował w kampanii wyborczej na pewno zostaną spełnione i Pan Majewski się z nich wywiąże.

Kandydat na Burmistrza w 6 najważniejszych punktach przedstawił swój program:

Mieszkania +
Karta Seniora
Drogi +
Otwarta Szkoła
Park Przedsiębiorczości
Czyste Powietrze

oraz krótko opowiedział o tym, w jaki sposób zamierza zrealizować poszczególne – priorytetowe punkty i zapewniał, że zna rozwiązania dla danych zagadnień. Poinformował, że szczegóły swojego programu będzie dokładniej omawiał na przyszłych spotkaniach z wyborcami.

Następnie głos zabrał Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Przemysław Przybylski, który stwierdził:

Właśnie tutaj dzisiaj w Chełmnie jesteśmy świadkami historycznego wydarzenia. Ten Rynek widział wiele wydarzeń z przeszłości, ale z wielką nadzieją dzisiaj patrzymy w przyszłość . Tak jak była Akademia Chełmińska i tak jak był renesans – tak myślę, że dzisiaj jest również przełom mentalny i samorządowy, czego jesteśmy świadkami. Nasz kandydat - Michał Majewski będzie tego gwarantem, swoją osobą będzie łączył Chełmno i jego mieszkańców. Zanim powiem, dlaczego warto oddać na niego głos, to jeszcze wrócę do słów Pani Minister. Otóż proszę Państwa przywożę dzisiaj dla powiatu chełmińskiego dobrą wiadomość, o której dowiedziałem się w drodze do Chełmna , że dzięki staraniom Pani Minister i mojej osoby jako Radnego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pan Minister Witold Bańka ogłosił listę „Sport dla Polski”. Właśnie na tej liście dzisiaj znalazł się również powiat chełmiński. Milion sześćset trzydzieści cztery tysiące złotych zostanie przeznaczone na halę sportową, która zostanie wybudowana przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Chcemy lepszego Chełmna, a najważniejsza jest inwestycja w człowieka, a to zapewnia szkoła. Michał Majewski jest gwarantem tego, że razem odniesiemy sukces. Jest wykształconym, doświadczonym managerem, a po za tym warto zagłosować na tych, którzy na to zasługują. Proszę o głosy dla przyszłego Burmistrza…

-------------------------------------

Niebawem na portalu "e-chelmno" przedstawimy kolejnych kandydatów na Burmistrza Miasta Chełmna.

(J.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone