Logopeda

Miejsce pracy: Szkolna 6, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Diagnoza i terapia pacjentów z zaburzeniami mowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 10.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15,6 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logopedia
    Pracodawca: "Centrum" Logopedii,Uzależnień i Mediacji Sądowych.Edukacja, Profilaktyka,Terapia. J.Z.Szeliga s.c.
    Adres: Sienkiewicza 20, 42-256 Olsztyn, powiat: częstochowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Monika Matyja
    Numer telefonu: 665-602-280
    E-mail: j_szeliga@kp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    - Dokonywanie okresowych pomiarów kabli doziemnych - Dokonywanie okresowych przeglądów aparatów telefonicznych - Współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie usuwania uszkodzeń i prowadzenie
    StPr/18/0874
    wynagrodzenie od 2 200 - 2 700 PLN

    Sprzątanie pomiecszczen biurowych socjalnych i sanitarnych
    StPr/18/0878
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Prowadzenie doradztwa zawodowego dla osób uczących się i poszukujących pracy: pomoc w dokonywaniu wyboru przyszłego zawodu, planowaniu kariery zawodowej i edukacyjnej, zmianie zawodu, samozatrudnieniu
    StPr/18/0868
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/0870

    Dowóz materiałów do Adriany S.A.
    StPr/18/0872

    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/0873

    Wsparcie techniczne dla użytkowników, konfiguracja komputerów, inwentaryzacja sprzętu IT, konfiguracja sieci LAN
    StPr/18/0866
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

    Praca w warsztacie
    StPr/18/0857

    Diagnoza i terapia pacjentów z zaburzeniami mowy
    StPr/18/0837
    wynagrodzenie od od 15,6 PLN

    nadzór nad urządzeniami energetycznymi wraz z ich instalacjami oraz monitorowanie ich stanu, planowanie i nazdzorowanie prac, prowadzenie dokumentacji działu utrzymania ruchu
    StPr/18/0838
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN