Kierowca międzynarodowy BUS do 3.5 T

Miejsce pracy: Łunawska 16, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 05.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • Dokumentacja CMR
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia zawodwoego
        Pracodawca: KRZYŚ Firma Handlowo - Usługowa Krzysztof Dziewiątkowski
        Adres: Łunawska 16, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Dziewiątkowski
        Numer telefonu: 607-951-907
        E-mail: krzys.chelmno@wp.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
        StPr/18/0923
        wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

        Pozyskiwanie nowych kontrahentów, opieka nad klientami, sprzedaż ładunków
        StPr/18/0924
        wynagrodzenie od 2 100 - 8 000 PLN

        TRANSPORT TOWAROWY DO KLIENTÓW
        StPr/18/0915
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/18/0909
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych, przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów, prowadzenie dokumentacji warsztatowej
        StPr/18/0910
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Sprzedaż art. spożywczych, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towrów, utrzymanie porządku w miejscu pracy
        StPr/18/0907
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        - Dokonywanie okresowych pomiarów kabli doziemnych - Dokonywanie okresowych przeglądów aparatów telefonicznych - Współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie usuwania uszkodzeń i prowadzenie
        StPr/18/0874
        wynagrodzenie od 2 200 - 2 700 PLN

        Sprzątanie pomiecszczen biurowych socjalnych i sanitarnych
        StPr/18/0878

        Prowadzenie doradztwa zawodowego dla osób uczących się i poszukujących pracy: pomoc w dokonywaniu wyboru przyszłego zawodu, planowaniu kariery zawodowej i edukacyjnej, zmianie zawodu, samozatrudnieniu
        StPr/18/0868
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/18/0870