Otwarcie wystawy z XII Ogólnopolskich Warsztatów Plenerowych Studentów Architektury

Otwarcie wystawy z XII Ogólnopolskich Warsztatów Plenerowych Studentów Architektury

14 lutego 2017

14.02.2017 0 godz. 14:00 w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ramach projektu „Chełmno – miasto zabytków i zakochanych” odbyło się uroczyste otwarcie wystawy z XII Ogólnopolskich Warsztatów Plenerowych Studentów Architektury. W tym roku na Walentynki Chełmińskie przyjechały do miasta delegacje z zaprzyjaźnionych zagranicznych miast partnerskich:

  • z Letovic: Vladimir Stejskal
  • z Kaniowa: Natalia Matinova
  • z Falkirk Pat Reid
  • z Hann Munden Harald Wegener

Gości powitała pani Dyrektor Muzeum Ziemi Chełmińskiej Ewa Gerka oraz Burmistrz Miasta Chełmna Mariusz Kędzierski. Podczas otwarcia wystawy zaprezentowano nową kartę pocztową, którą udostępnił Dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej – Karol Górski.

Prezentowane prace przedstawiające zabytkowe piękno naszego miasta będą dostępne w najblizszym czasie do zwiedzania dla turystów.

Serdecznie zapraszamy !

 

Materiał: J.P.

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

4 × two =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej