Obchody Dnia Kobiet oraz pożegnanie st. chor. Piotra NUSSLERA w 3. Batalionie Drogowo-Mostowym

Obchody Dnia Kobiet oraz pożegnanie st. chor. Piotra NUSSLERA w 3. Batalionie Drogowo-Mostowym

13 marca 2018

8 marca składaliśmy serdeczne życzenia wszystkim przedstawicielkom Płci Pięknej. W 3. Batalionie Drogowo-Mostowym nie zapomnieliśmy o Naszych Paniach. Przy wspólnym stole w klubie Batalionu wygłoszona została prelekcja o gen Elżbiecie ZAWACKIEJ przez dr Katarzynę MINCZYKOWSKĄ.

Dowódca Batalionu wz. mjr WIŚNIEWSKI złożył kobietom-żołnierzom i pracownikom Resortu Obrony Narodowej serdeczne życzenia; spokojnej pracy, skutecznej realizacji planów i zamierzeń zawodowych, a przede wszystkim zdrowia i wielu przyjaciół.

09 marca  2018 roku w Sali Tradycji 3. Włocławskiego Batalionu Drogowo-Mostowego im. gen. Karola Sierakowskiego w Chełmnie uroczyście pożegnano st. chor. Piotra NUSSLERA, który dalszą służbę wojskową pełnił będzie w  2 Wojskowym Oddziale Gospodarczym we Wrocławiu.
Odchodzącego żołnierza pożegnał dowódca batalionu wz. mjr  Przemysław WIŚNIEWSKI wraz z licznie zgromadzonymi żołnierzami i pracownikami cywilnymi batalionu. Dowódca serdecznie podziękował odchodzącemu żołnierzowi za lata pracy, ogromny trud i wysiłek włożony w funkcjonowanie batalionu, wielokrotnie podkreślając jego profesjonalizm i zasługi. Dowódca życzył st. chor. Piotrowi NUSSLEROWI dużo zdrowia oraz samych sukcesów na nowym stanowisku. Do tych życzeń oczywiście przyłączamy się wszyscy.
Odchodzącemu z batalionu wręczono pamiątkowe upominki, które mamy nadzieję będą przypominać współpracowników, podwładnych i przyjaciół z 3bdm.

Uroczystość zakończyła wspólna, pamiątkowa fotografia oraz wpis do kroniki jednostki wojskowej.

 

Materiał: 3BDM

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

three + 8 =

Komentarze internautów