Najlepsi z ortografii docenieni przez Burmistrza

Najlepsi z ortografii docenieni przez Burmistrza

14 maja 2018

11 maja w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się XV edycja konkursu ortograficznego dla uczniów klas II i III „O Pióro Burmistrza Miasta Chełmna”. Do potyczek ortograficznych przystąpiło aż 49 uczniów ze wszystkich chełmińskich podstawówek. Na dobry początek powodzenia i otuchy dzieciom życzyli: burmistrz, p. Mariusz Kędzierski oraz p. dyrektor Anna Kordowska. W tym roku dzieci zmierzyły się z tekstem o Zuzi, przygotowanym przez p. Karolinę Wąż ze szkoły w Robakowie. Poziom zaprezentowany przez uczestników był bardzo wysoki, a o kolejności miejsc decydowały niuanse i drobne usterki.

Ostatecznie zdobywcą Pióra i tytułu Mistrza Ortografii został Paweł Jaszczak z naszej szkoły.

Kolejne miejsca zajęli: 1 miejsce: Wiktor Rudolf i Marta Kamińska (oboje z SP 4), 2 miejsce Konstanty Kończak (KSP), a 3 miejsce zajęła Martyna Pliwka (SP 2).

Gratulujemy!

 

Materiał: SP4

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

14 − 10 =

Komentarze internautów