Na koncercie zorganizowanym dla Kornelki Jagodzińskiej było „the best”.

Na koncercie zorganizowanym dla Kornelki Jagodzińskiej było „the best”.

3 marca 2018

Na ten pełen optymizmu i radości koncert przybyli Ci, co mają wielkie serca i chcą pomagać.

2 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 1 zbieraliśmy fundusze dla Kornelii Jagodzińskiej – małej wojowniczki, która walczy o swoją samodzielność. Bohaterka wieczoru, mimo przeziębienia, bawiła się doskonale, a wszystkie występy napawały jej najbliższych wielką dumą i szczęściem.

Sporo się działo !!!

Prezentowali się młodzi zdolni artyści z Chełmna i okolic. Zagrały z nami dzieciaki ze Świetlicy Środowiskowej w Lisewie, pokaz walki dał Chełmiński Klub Karate KYOKUSHIN, wystąpiły solistki: Zuzia Smoleń i Agnieszka Dąbrowska, popis umiejętności dał Bboy Mario i jego grupa taneczna z Chełmińskiego Domu Kultury, a Marysia Mrozek udowodniła, jak świetnie sobie radzi z ćwiczeniami akrobatycznymi. Zatańczył Zespół Tańca Ludowego Kundzia. Swój talent przedstawili soliści ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie. Zjawił się również gwiazdor wieczoru – Oskar Mir, którego muzyka jest połączeniem nowoczesnej elektroniki z gatunkami indie, avant i triphop. Prowadzący imprezę zagrzewali wszystkich do licytacji różnego rodzaju przedmiotów, a fanty były bardzo ciekawe. Przygotowano kiermasz, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

Podsumowując – wszystko się świetnie udało !!!

Cała kwota uzbierana ze sprzedaży biletów, licytacji i kiermaszu została przeznaczona na rehabilitację Kornelii.

Pięknie dziękujemy sporej grupie osób, które przyczyniły się do organizacji koncertu…nie będziemy wszystkich Was wymieniać z nazwiska, ale wiecie doskonale, że jesteście niesamowici…a Kornelii życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia w życiu upragnionych celów oraz wiele uśmiechu na każdy dzień.

 

Materiał: J.P. i M.M.

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

one + sixteen =

Komentarze internautów