Młodziczki w walce o medal – Culmen Chełmno

Młodziczki w walce o medal – Culmen Chełmno

27 stycznia 2017

Liga Wojewódzka Młodziczek pomału dobiega ku końcowi. Przed przedostatnią kolejką spotkań nasz starszy zespół posiadał jedynie matematyczne szansę na awans do „wielkiej trójki” w województwie. Jednak wydarzenia ostatniego weekendu sprawiły, iż Culmen nadal liczy się w grze o medal!

Młodziczki po awansie do I ligi wojewódzkiej swój turniej rozgrywały u sąsiadów zza Wisły. Po niezwykle wyrównanych spotkaniach wygranej z Pałacem Bydgoszcz i porażce z Jokerem Świecie zapewniły sobie pozostanie w najwyższej lidze na ostatnią kolejkę spotkań. Co przy braku awansu zespołu z Włocławka do I ligi spowodowało, iż drzwi do turnieju finałowego uchyliły się dla naszej drużyny. Jednak zadanie nie należy do tych najłatwiejszych. Podopieczne Trenera Miłosza Szwaby by znaleźć się na przysłowiowym „pudle” muszą wygrać wszystkie spotkania w ostatniej kolejce a zespół z Włocławka nie może zająć pierwszego miejsca w II lidze. Co tak naprawdę nie jest nie wykonalne, gdyż jeden ze swoich meczy będzie rozgrywał z faworytem ligi zespołem KS Pałac Bydgoszcz. Trzymamy kciuki za młode siatkarki z Culmenu, które ostatnią kolejkę spotkań zagrają po przerwie związanej z feriami.

 

Materiał: Culmen Chełmno

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

ten − 3 =

Komentarze internautów