Laureaci zawodów miejskich w tenisie stołowym

Laureaci zawodów miejskich w tenisie stołowym

31 stycznia 2018

29 stycznia 2018 r. odbyły się zawody miejskie w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców (rocznik 2002-2004). W kategorii dziewcząt wystartowały drużyny z Gimnazjum nr 4, SP nr 4 i SP nr 1, a w kategorii chłopców: Gimnazjum nr 4, Gimnazjum Katolickie i SP nr 1.
Drużyna dziewcząt SP nr 1 w składzie: Coch Katarzyna, Kasprzyk Julia i Głowacka Wiktoria zajęła III miejsce w mieście, a drużyna chłopców SP nr 1 : Wożniak Bartosz i Niedzielski Aleksander także uplasowała się na III miejscu.

Wyniki:

Dziewczęta:
SP nr 1 – SP nr 4 0:3
SP nr 4 – Gimnazjum nr 4 3:2
SP nr 1 – Gimnazjum nr 4 1:3

Chłopcy:
SP nr 1 -Gimnazjum nr 4 0:3
Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum Katolickie 3:0
Gimnazjum Katolickie – SP nr 1 3:1

Uczniowie gimnazjum ZSO nr 1 również wzięli udział w miejskich zawodach tenisa stołowego. W kategorii chłopców Dawid Kopczyk i Jędrzej Kubiak wygrali wszystkie swoje drużynowe pojedynki i z l miejsca awansowali do zawodów powiatowych. Dziewczęta, Daria Panek i Antonina Krukowska, uplasowały się na miejscu II. Dzień później na zawodach powiatowych chłopcy również okazali się najlepszą tenisową drużyną i awansowali do ćwierćfinału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Toruniu.
Czekamy na dalsze sukcesy, gratulujemy i trzymamy za Was kciuki.

 

Materiał: SP1 i ZSO nr 1

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

4 × 3 =

Komentarze internautów