KOPIEMY PIŁKĘ – Relacja z „Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Najmłodszych”

KOPIEMY PIŁKĘ – Relacja z „Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Najmłodszych”

13 marca 2018

Pomowiec Kijewo wygrał „Powiatowy turniej piłki nożnej najmłodszych”, dla grupy wiekowej ośmiolatków i młodszych. Rozrywki odbyły się w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości.

Kolejne miejsca zajęli młodzi zawodnicy z Klubów: Gwiazda Starogród, Chełminianka Chełmno i Unislavia Unisław.

Gminna Rada Sportu  Gminy Unisław wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław zorganizowała turniej piłkarski  „Powiatowy turniej piłki nożnej najmłodszych. Rada planuje organizować dwa takie turnieje, pierwszy wiosenny już się odbył,  drugi jesienny zaplanowano na 6 października. Obie imprezy są zorganizowane w ramach 100- lecia Niepodległości.  Kolejną imprezą w tym cyklu będą biegi dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat organizowane 3 maja, rozrywane na unisławskim stadionie.

– Turniej miał bardzo wyrównany poziom i do ostatniego meczu nie było pewne kto wygra – mówi Mariusz Krzemiński, organizator turnieju. – Najważniejsza była zabawa, radość z gry. I to udało się osiągnąć.

Turniej wsparli: Urząd Gminy Unisław, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Wojewódzkie Zrzeszenie  Ludowe Zespoły Sportowe, przedsiębiorca Andrzej Zieliński i Senator RP Przemysław Termiński.

 

Materiał: Szymon Zdziebło

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

four × 3 =

Komentarze internautów