Konkurs „Śladami 8 Pułku Strzelców Konnych” kwiecień – październik 2018 r.

Konkurs „Śladami 8 Pułku Strzelców Konnych” kwiecień – październik 2018 r.

10 kwietnia 2018

Klub Jazdy Konnej „Jocker” im. 8 Pułku Strzelców Konnych z Działowa wraz z Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Śladami 8 Pułku Strzelców Konnych”.

 

REGULAMIN

  1. Celem konkursu jest udokumentowanie miejsc i miejsc pamięci na terenie Chełmna i powiatu chełmińskiego związanych z dziejami 8 Pułku Strzelców Konnych w Chełmnie.
  2. Uczestnik konkursu może wybrać sobie dowolne elementy. W pracy konkursowej nie muszą znaleźć się wszystkie miejsca związane z 8 Pułkiem Strzelców Konnych. Uczestnik może wybrać sobie jedno zagadnienie tematyczne, może dotrzeć do potomków 8 PSK, dokumentować pamiątki związane z chełmińskimi ułanami, czy stan obecny miejsc związanych z historią pułku.
  3. W pracy konkursowej winno znajdować się minimum 12 różnych fotografii.
  4. Do konkursu może przystąpić młodzież w wieku 14 – 19 lat
  5. Uczestnicy konkursu powinni dostarczyć prace fotograficzne do siedziby Muzeum Ziemi Chełmińskiej w wersji cyfrowej na pendreiwe lub płycie CD lub DVD wraz z dołączonym opisem fotografowanych miejsc.
  6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie swoich prac przez Muzeum Ziemi Chełmińskiej jak i Klub Jazdy Konnej „Jocker” w Działowie w celach promocyjnych i marketingowych dot. 8 Pułku Strzelców Konnych
  7. Czas trwania konkursu kwiecień – 10 październik 2018. Termin składania prac do 10 października 2018. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca października 2018 r.
  8. Nagrody

I miejsce – tablet

II miejsce – aparat fotograficzny

III miejsce – Album „Chełmno i jego mieszkańcy na starej fotografii” autorstwa Anny Soborskiej – Zielińskiej.

  1. Szczegółowych informacji udziela Anna Grzeszna – Kozikowska – pracownik Muzeum Ziemi Chełmińskiej e – mail: edukacja@muzeumchelmno.pl 56 686 16 41

 

Materiał: Muzeum

Foto: A.G.-K.

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

17 − 6 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej