Kolizje zgłoszone na terenie KPP w Chełmnie

Kolizje zgłoszone na terenie KPP w Chełmnie

19 maja 2017

Wczoraj (18.05) na terenie powiatu chełmińskiego dyżurny policji odnotował dwie kolizje. Do pierwszej z nich doszło o godz. 16:40 przy ul. Dworcowej w Chełmnie. Kierujący pojazdem nissan jadąc ul. Dworcową nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta w wyniku czego uderzył w tył pojazdu jadącego przed nim. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji to 21 latek , mieszkaniec gminy Stolno. Mężczyzna został ukarany mandatem.
Drugą kolizję zgłoszono dyżurnemu Policji o godz. 19:55 . Do zdarzenia doszło w miejscowości Kijewo Królewskie. Policjanci z ruchu drogowego na miejscu ustalili , że kierujący pojazdem opel vectra wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdem vw golf w wyniku czego doszło do zderzenia. Uczestnicy tego zdarzenia również  nie odnieśli żadnych obrażeń i byli trzeźwi. Sprawca kolizji to 19 latek zamieszkały w gminie Kijewo Królewskie. Ukarano go mandatem.

 

Materiał: KPP Chełmno

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

five × 3 =

Komentarze internautów