Kolejne podpalenia !!! OSIEM SAMOCHODÓW spłonęło dzisiaj w nocy

Kolejne podpalenia !!! OSIEM SAMOCHODÓW spłonęło dzisiaj w nocy

22 kwietnia 2018

Dzisiaj w nocy około godziny 1:20 Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie otrzymała zgłoszenie o płonącym aucie (polonez pikap) przy ul. Dworcowej. To był dopiero początek czarnej serii podpaleń.

Kolejne samochody spłonęły na ulicach:  Podmurnej (ford focus) , Rycerskiej (ford mondeo) , Kamionce (opel vectra i BMW)  i Powiśle (kia sorento, renault thalia i volkswagen passat). Wygląda na to, że sprawca przemieszczał się najprawdopodobniej z Dworcowej w kierunku działek i celowo dokonywał zniszczeń. Cztery auta spłonęły doszczętnie, a kolejne zostały nadpalone. Przez całą noc co chwilę musiała interweniować Policja oraz straż pożarna, ponieważ w ogniu stanęło aż osiem aut.

Po ugaszeniu jednego pożaru już czekało kolejne zgłoszenie, więc służby mundurowe miały pełne ręce roboty.

W zeszłym tygodniu miało miejsce podobne zdarzenie i spłonęło pięć aut. Sprawcą okazał się 14-latek, który przyznał się do winy. Jednak wygląda na to, że prawdopodobnie nie działał sam, albo że ma „naśladowcę”. Być może jest to grupa sprawców. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. W połączeniu z tym, co stało się tydzień temu straty są już naprawdę ogromne. Sprawa wywołała naprawdę duże poruszenie – nie tylko w naszym mieście, ale również w całej Polsce. Relacje nadawane są w telewizjach: TV Bydgoszcz, Polsat News, TVN24 oraz w gazetach internetowych.

 

Materiał: J.P.

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

eight + one =

Komentarze internautów