Już jutro Oskar Mir zagra dla Kornelii Jagodzińskiej – Przyjdźcie koniecznie na koncert w SP1

Już jutro Oskar Mir zagra dla Kornelii Jagodzińskiej – Przyjdźcie koniecznie na koncert w SP1

1 marca 2018

Chełmno! Mamy dla Was świetną wiadomość!🔊

Na ostatnią chwilę, prosto z trasy koncertowej po całej Polsce – zgodził się dla nas wystąpić tego dnia Oskar Mir!🎶

Oskar Mir to hipnotyczny rytm, nośne refreny po polsku, trochę tajemnicy. Mówi, że jego piosenki to hasła nieistniejącej i nieskończonej encyklopedii jeszcze nieopisanych wrażeń i przeczuć.

Ten współczesny i świeży artysta obecnie jest w trakcie serii koncertów przybliżającej twórczość szerszej publiczności.

Muzyka Oskara jest mocno osadzona na melodii wokalu, miejscami zaskakująco wyrazistego i ekspresyjnego. Oscyluje między nowoczesną elektroniką, gatunkami indie, avant, triphop.

Koncerty, chociaż mocno elektroniczne – obecnie opierają się na umiejętnościach gry duetu Oskar Mir i wspierającego go Wiktora Piskorza na wielu przeróżnych instrumentach, przez co mimochodem koncerty stają się bardzo ciekawym widowiskiem.

Działalność artysty prężnie się rozwija, przez nieco ponad pół roku zdążył zrealizować trzy teledyski i nawiązać wiele kolaboracji z przeróżnymi artystami, w tym z zakresu sztuk wizualnych – z fotografami, performerami, filmowcami. Sam Oskar jest nieodłączną postacią w wielu przedsięwzięciach z zakresu sztuki – regularnie organizuje scenę Chillout na rozwijającym się Festwalu GrassRoots w województwie pomorskim czy wraz z Wiktorem Piskorzem współpracuje z działającą przy Centrum Sztuki Galeria El formacją Soundlab wspierającą artystów dźwiękiem.

Oskar Mir to hipnotyczny rytm, nośne refreny po polsku, trochę tajemnicy. Mówi, że jego piosenki to hasła nieistniejącej i nieskończonej encyklopedii jeszcze nieopisanych wrażeń i przeczuć.

Pomimo krótkiej działalności – zostały wydane 3 teledyski promujące artystę. Można wychwycić w nich zakres muzyczny, w którym artysta porusza się.

🙌

https://www.youtube.com/watch?v=_MymL9blPtM
Oskar Mir – Inaczej – 2017
real.: Paula Sołtan, Sound Mixology San Luis Obispo, California

https://www.youtube.com/watch?v=EK5idCP6JdY
Oskar Mir – Pracownia (Dzwonię) – live session, 2017
real.: EGF Elbląg

https://www.youtube.com/watch?v=uVz2XhESOeg
Oskar Mir – Białe Ćmy – 2017
real.: EGF Elbląg

Wydarzenie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w Chełmnie o 17:00.

Artysta wystąpi ok. 19:00. Bilet na wydarzenie kosztuje 5 zł – cała kwota ze sprzedaży biletów, licytacji i kiermaszu zostanie przeznaczona w całości na rehabilitację Kornelii.

W imieniu KOMITETU SPOŁECZNEGO „GRAMY DLA KORNELII”

zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu.

Do zobaczenia!

 

Materiał: Martyna Gryszan

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

sixteen + fourteen =

Komentarze internautów