Dzieci nabroiły? Ubezpieczenie mieszkania zabezpieczy! Zajrzyj do Chełmińskiego Centrum Ubezpieczeń

Dzieci nabroiły? Ubezpieczenie mieszkania zabezpieczy! Zajrzyj do Chełmińskiego Centrum Ubezpieczeń

14 grudnia 2017

Nawet 80 proc. Polaków ubezpiecza mieszkanie, ale większość z nich ogranicza się wyłącznie do najbardziej podstawowej oferty.

Tymczasem warto pomyśleć o rozszerzeniu zakresu ochrony ubezpieczeniowej – po to, by zabezpieczyć się w razie nieprzewidzianych zdarzeń, w tym uszkodzeń mienia wyrządzonych przez dzieci. Sprawdź, jaka polisa będzie potrzebna.

Często zdarza się, że do szkód powstałych w domu dochodzi z powodu dzieci. To one zapomną zakręcić wodę w kranie lub… są w stanie wyjąć odpływ / dopływ wody z pralki. Tak naprawdę wystarczy chwila nieuwagi, aby zabawa maluchów zakończyła się poważnymi stratami finansowymi. Przed dużymi kosztami może uchronić właściwie dobrana polisa mieszkaniowa.

Co powinno obejmować dobre ubezpieczenie mieszkania?

Nie ma jednego konkretnego kryterium, którym należy kierować się przy wyborze polisy mieszkaniowej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb, dlatego należy wystrzegać się podejmowania pochopnej decyzji.

Ubezpieczenie mieszkania nie powinno ograniczać się wyłącznie do ochrony murów – taka polisa chroni bowiem wyłącznie w razie klęsk żywiołowych. Dobra polisa powinna mieć znacznie szerszy zakres, uwzględniając np.:

  • ochronę w razie zalania mieszkania
  • ochronę w razie pożaru.

Jeżeli już wiesz, od jakich zdarzeń chcesz ubezpieczyć nieruchomość, zacznij poszukiwania najtańszego ubezpieczenia mieszkania odwiedź Chełmińskie Centrum Ubezpieczeń przy ul. Hallera 2 w Chełmnie.

Pomyśl o rozszerzeniu polisy !!!

Jeśli masz dzieci i obawiasz się wyrządzonych przez nie szkód, nie warto ograniczać się do standardowego zakresu ochrony. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z dodatkowych pakietów, dzięki którym mieszkanie oraz elementy jego wyposażenia będą jeszcze lepiej zabezpieczone.

Wybierając dodatkową ochronę w ramach polisy mieszkaniowej, można liczyć m.in. na:

  • wypłatę odszkodowania za stłuczenie przedmiotów (nie tylko szklanych) – ubezpieczenie przedmiotów od stłuczenia
  • wypłatę odszkodowania osobie pokrzywdzonej (gdy zostanie wyrządzona jej szkoda) – OC w życiu prywatnym
  • pomoc prawną w trudnych sytuacjach – ubezpieczenie ochrony prawnej.

Dzięki takim rozszerzeniom będziesz lepiej przygotowany na każdą ewentualność – a to wszystko bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Artykuł Sponsorowany

 

1 komentarz

  1. eraa Grudzień 19, 10:32

    Przy dzieciach warto mieć polisę o dodatkowe ryzyka jak np. oszklenie wewnętrzne i zewnętrzne 🙂 Mam polisę w Concordii i dosyć szeroki zakres ubezpieczeń, ruchomości domowe także warto mieć ubezpieczone.

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

4 × three =

Komentarze internautów