Dramatyczne odkrycie w Chełmnie! CIAŁA 15 MARTWYCH PSÓW rozrzucone na działce!!!

Dramatyczne odkrycie w Chełmnie! CIAŁA 15 MARTWYCH PSÓW rozrzucone na działce!!!

29 listopada 2017

Wczoraj w południe mieszkaniec Chełmna podczas spaceru ze swoim psem odkrył ciała martwych psów. Leżały rozrzucone za ogrodzeniem jednej z działek Nad Browiną. Właścicielem działki jest hodowca psów. Policjanci dokonali jego zatrzymania. 

Wczoraj (28.11) około godz. 12.40 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Chełmna o ujawnieniu martwych psów przy ogródkach działkowych Nad Browiną w Chełmnie. Mężczyzna dokonał dramatycznego odkrycia będąc na spacerze ze swoim psem. Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. W wyniku podjętych na miejscu czynności policjanci ujawnili za ogrodzeniem jednej z działek w promieniu około 40 metrów rozrzucone ciała 15 psów  w stanie znacznego rozkładu. Na terenie przyległej działki znajdowały się jeszcze  dwa żywe dorosłe psy, a w altanie było 5 szczeniaków, z których jeden już nie żył. Obecni na miejscu podczas oględzin byli Powiatowy Lekarz Weterynarii oraz Prokurator Rejonowy w Chełmnie. Decyzją weterynarza ze względu na brak odpowiednich warunków żywe zwierzęta, w sumie 6 sztuk, przekazano do schroniska dla zwierząt.

Psy były przechowywane w skandalicznych warunkach  z dostępem tylko do brudnej wody.

Policjanci zatrzymali  właściciela działki, 43 letniego mieszkańca Chełmna, który wkrótce usłyszy zarzuty.  Funkcjonariusze zabezpieczyli dokumentację, z której wynika, że mężczyzna jest  hodowcą psów. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Przypomnijmy, że za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem  grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Materiał: KPP Chełmno

5 komentarzy

 1. milosniczka zwierzat Listopad 29, 18:23

  Trzy lala to za malo dla takigo bestialskiego potraktowania psow. Powinien dostav po 3 lata za kazde martwe zwierze i po 3 lata za zywe ktore zostalo przy zyciu. Gdyby to ode mnie zalezalo to potraktowala bym gosci tak samo jsk on potraktowal te biedne bezbronne pieski.

  Odpowiedz
 2. milosniczka zwierzat Listopad 29, 18:25

  Trzy lala to za malo dla takigo bestialskiego potraktowania psow. Powinien dostav po 3 lata za kazde martwe zwierze i po 3 lata za zywe ktore zostalo przy zyciu. Gdyby to ode mnie zalezalo to potraktowala bym gosci tak samo jak on potraktowal te biedne bezbronne pieski.

  Odpowiedz
 3. squater Listopad 29, 18:49

  Gdyby Bóg przewidzial w jakie bydle przeistoczy sie czlowiek, to poprzestalby na stworzeniu zwierzat…..

  Odpowiedz
 4. aza Grudzień 1, 18:50

  Posiadam psa z tej chodowli ale nie wiedzialam jak bestialsko potraktowal je. Tylko ze mankamentem jest to ze ten gosc przywiozl mi psa osobiscie do domu ,gdybym wiedziala co on ukrywa odrazu bym to zglosila.moja suczka byla wychudzona i nie zaszczepiona.

  Odpowiedz
 5. Anonim Styczeń 26, 08:52

  Brak słów! Na prawdę 3 lata to nie jest kara,bo te psu utrzymywały tego skurwysyna!

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

fourteen − 4 =

Komentarze internautów