Dekoracja i nagrody dla uczestników imprezy: „Idziemy i Biegniemy w Mieście Zakochanych”

Dekoracja i nagrody dla uczestników imprezy: „Idziemy i Biegniemy w Mieście Zakochanych”

12 lutego 2017

Uczniowski Klubu Sportowy „TARPAN” zorganizował dnia 12.02.2017 imprezę pod nazwą „Idziemy i Biegniemy w Mieście Zakochanych”, której celem było propagowanie biegania i marszu nordic walking jako czynnej formy wypoczynku. Zawodnicy startowali na dystansie:

-BIEG GŁÓWNY NA 5 KM

-BIEG PAR  NA 1 MILĘ ( 1609 m)

-BIEG KARNAWAŁOWY NA 500 M

-MARSZ NORDIC WALKING NA 5 KM

W kategorii indywidualnej: pierwsze trzy miejsca kobiet oraz mężczyzn, zarówno w konkurencji biegowej jak i nordic walking, zostały uhonorowane statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi. Specjalnie powołana komisja wyłoniła również najciekawsze przebrania walentynkowe, a ich autorzy zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi. Przy organizacji imprezy pomagali wolontariusze, a uczestnicy Biegu Zakochanych mieli zapewnione ciepłe napoje i przekąski w kawiarni, która mieści się przy Rynku. Dodatkowo każda osoba, która wzięła udział w imprezie sportowej tj. zawodnik lub wolontariusz mogła nieodpłatnie skorzystać w dniu 12.02 z bezpłatnego jednogodzinnego wejścia na basen miejski w Chełmnie przy Gimnazjum nr 2.

 

Materiał: J.P.

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

two × five =

Komentarze internautów