Chełmno sukcesywnie się zmienia – na lepsze !!!

Chełmno sukcesywnie się zmienia – na lepsze !!!

19 maja 2017

W minionych dniach nareszcie znalazł się nabywca „straszącego” nad Jeziorem Starogrodzkim starego, grożącego zawaleniem się budynku dawnego hotelu, którego nowy właściciel został wybrany w ramach przetargu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku (po zainwestowaniu w remont) obiekt w końcu nie będzie szpecił okolic malowniczej plaży. Ciekawe co w tym miejscu planuje nowy inwestor ?

Przy Europejskim Centrum Wymiany Młodzieży powstaje nowy parking, czyli to dodatkowy PLUS okolic jeziora.

Miasto inwestuje również w wymianę chodników przy ul. Wałowej oraz Polnej, ponieważ ich nawierzchnia była w opłakanym stanie.

Oby tak dalej !!!

 

Materiał: M.K.

 

 

1 komentarz

  1. M Maj 19, 13:36

    nowy inwestor może planować np: to co nabywca byłego Domu Kultury na rynku 🙂 . dajcie mi x razy tyle co dałem za to to chociaż oddam wam plac przy malowniczej plaży , )))) Istnieje jakiś link do podpisanej umowy albo dysponuje ktoś jej treścią ??

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

3 + 5 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej