Chełmno na III Regionalnym Forum Turystyki w Bydgoszczy – 6 kwietnia 2018

Chełmno na III Regionalnym Forum Turystyki w Bydgoszczy – 6 kwietnia 2018

11 kwietnia 2018

6 kwietnia 2018 r. w Bydgoszczy odbyło się III Regionalne Forum Turystyki, którego organizatorem była Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Na Forum zostali zaproszeni przedstawiciele największych polskich biur podróży i touroperatorów, zrzeszonych w Forum Turystyki Przyjazdowej przy Polskiej Organizacji Turystycznej.
Obecni na Forum Touroperatorzy to przedstawiciele biur zajmujących się głównie organizacją wycieczek przyjazdowych dla turystów krajowych jak i zagranicznych, działający w ramach turystyki kulturowej, zdrowotnej czy pielgrzymkowej oraz na różnych rynkach turystycznych.
W programie Forum zaplanowano również Giełdę Produktów Turystycznych, podczas której miasto Chełmno miało okazję, na własnym stoisku, do przedstawienia oferty turystycznej Chełmna, bezpośrednich rozmów z touroperatorami i zachęcenia ich do organizacji przyjazdów do naszego miasta.

 

Materiał: Elżbieta Pawelec

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

18 − fifteen =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej