Brrr…Morsom zima nie straszna-czyli „Kocham życie!” impreza Walentynkowa nad Jeziorem Starogrodzkim

Brrr…Morsom zima nie straszna-czyli „Kocham życie!” impreza Walentynkowa nad Jeziorem Starogrodzkim

11 lutego 2017

Piękny zimowy dzień. Na dworze minus 10 stopni Celcjusza…ale im temperatura nie jest straszna, bo wyznają zasadę: „w zdrowym ciele-zdrowy duch”. 11 lutego o godz. 11:00 nad Jeziorem Starogrodzkim odbyło się spotkanie MORSÓW, czyli amatorów zimowych kąpieli na rześkim powietrzu. Walentynkowe MORSowanie zgromadziło liczną grupę osób, które kochają dbać nie tylko o bliską osobę, ale także o siebie. Uczestnikom kibicował Burmistrz Miasta Chełmna-Mariusz Kędzierski oraz publiczność, która podziwiała odwagę i hart ducha osób zażywających kąpieli. W wesołym nastroju odważne osoby wzięły udział w rozgrzewce, a po takiej „zaprawie” nie była im straszna mroźna woda w przygotowanym przeręblu. I jak na Walentynki przystało – były całusy, dżentelmeńskie pomaganie przy wychodzeniu z wody po drabinie, a potem ciepła herbatka.

Dla wszystkich Morsów wyrazy podziwu, za uprawianie nietypowego sportu prawdziwych śmiałków. Oni naprawdę KOCHAJĄ ŻYCIE !!!

 

Materiał: J.P.

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

1 × two =

Komentarze internautów