8 kwietnia – Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „WESOŁA NUTKA”

8 kwietnia – Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „WESOŁA NUTKA”

17 lutego 2018

23. PREZENTACJE MŁODYCH ARTYSTÓW Z CHEŁMNA I GMIN POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO.
W niedzielę 8 kwietnia b.r. Chełmno gościć będzie artystów z Powiatu Chełmińskiego.

Tym razem o godz. 11.00 w EUROPEJSKIM CENTRUM WYMIANY MŁODZIEŻY nad J. Starogrodzkim już po raz dwudziesty trzeci spotkają się młodzi piosenkarze w ramach POWIATOWEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ pn. „WESOŁA NUTKA”. Po eliminacjach w Chełmnie i gminach naszego powiatu, które odbędą się w lutym i marcu b.r., na scenie zaprezentują się młodzi wykonawcy w kategoriach:

-soliści 7 – 12 lat,

-zespoły wokalne 7 – 12 lat,

-soliści 13 – 16 lat,

-zespoły wokalne 13 – 16 lat

-soliści powyżej 16 lat.

Najlepsi piosenkarze reprezentować będą Chełmno i powiat chełmiński na wiosenno/letnich Wojewódzkich Przeglądach Piosenki „Awans” i „Debiut”. Przegląd powiatowy organizuje Chełmiński Dom Kultury z udziałem środków finansowych Starostwa Powiatowego w Chełmnie. Zapraszamy!!!

 

Materiał: CHDK

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

five + 1 =

Komentarze internautów