4 luty – zapraszamy na mecz siatkówki „Culmen” Chełmno zagra z KS Spójnia Stargard

4 luty – zapraszamy na mecz siatkówki „Culmen” Chełmno zagra z KS Spójnia Stargard

1 lutego 2017

W ostatni weekend swoje spotkania rozegrały dwa nasze zespoły. Seniorki w swoja ostatnią podróż wybrały się do Turka natomiast drużyna kadetek walczyła w turnieju barażowym o udział w finale wojewódzkim, który rozgrywany był we Włocławku. Niestety oba zespoły doznały dotkliwych porażek!

Kadetki Culmenu po bardzo dobrej pierwszej części sezonu, gdzie wygrały sześć z siedmiu spotkań, wzięły udział w turnieju decydującym o awansie do pierwszej czwórki w województwie. Niestety po sobotniej porażce z gospodarzem turnieju zespołem z Włocławka 3-1 i niespodziewanej wręcz sensacyjnej przegranej w niedzielę z młodym zespołem z Gałczewa 3-2 następny rok zespół kadetek rozpocznie ponownie w drugiej grupie! Cel jaki był, wywalczenie awansu do najlepszej czwórki, okazał się zbyt wyimaginowany, a niedzielne spotkanie zamykające drogę do I ligi pokazało braki treningowe oraz kadrowe naszego zespołu.

W podobnych nastrojach do Chełmna wracały seniorki Culmenu, które w sobotnie popołudnie uległy Aleksasowi Turek 3-0. W zespole świetnie spisały się Sylwia Korczak, Emilia Pokora i Monika Mikołajczyk, która wyjątkowo zagrała na środku bloku z powodu choroby Pauliny Wawrowskiej. Jednak bardzo mocne „środki” to było zdecydowanie za mało na zespół z Turka, który okazał się skuteczniejszy w grze skrzydłami. Katastrofalne błędy w przyjęciu w kluczowych momentach były kluczem do porażki chełmnianek.

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej Culmen rozegra już w najbliższą sobotę 4 lutego o godz. 17.00 w Sali Gimnazjum nr 1 przy ul. Szkolnej. Naszym przeciwnikiem będzie zespół KS Spójnia Stargard.

Bądźcie z nami !!!

 

Materiał: „Culmen” Chełmno 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

five × four =

Komentarze internautów