20-latek wpadł z marihuaną

20-latek wpadł z marihuaną

15 lutego 2017

Wczoraj tj. 14.02 około godz. 19:50  na ul. Aleja 3 Maja w Chełmnie policjanci operacyjni z chełmińskiej komendy zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować go i sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Wkrótce wszystko było jasne, policjanci ujawnili dwa woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego, które należały do mieszkańca powiatu chełmińskiego. W celu wyjaśnienia sprawy 20-latek został zatrzymany. Po przesłuchaniu został zwolniony. Zabezpieczony susz poddano badaniu, które wykazało, iż jest to marihuana 2.05 grama.
Wobec faktu, że posiadanie środków odurzających jest zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 20-letni mieszkaniec naszego powiatu już usłyszał zarzut i za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Materiał: KPP Chełmno

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

five × three =

Komentarze internautów