2 czerwca – II Piknik z Radiem Copernicus w ZSO nr 1

2 czerwca – II Piknik z Radiem Copernicus w ZSO nr 1

18 maja 2017

Droga Gimnazjalistko!
Drogi Gimnazjalisto!
Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w II Pikniku z #RadiemCopernicus połączonym z działaniami promującymi nasze liceum, który odbędzie się 2 czerwca 2017 roku w godzinach 10:00 – 13:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Liceum i Gimnazjum Chełmińskie.
Już niedługo staniesz przed niezwykle ważnym wyborem przyszłej szkoły. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie, dlatego chcemy Ci pomóc w podjęciu decyzji, organizując wydarzenie, w trakcie którego poznasz naszą ofertę edukacyjną przygotowaną specjalnie dla Ciebie. W zależności od Twoich zainteresowań możesz wziąć udział w zajęciach prezentujących:
 profil dziennikarski,
 profil politechniczny,
 profil biologiczny.
Dodatkową atrakcją tego dnia będzie piknik. Dla uczestników przygotowaliśmy niespodziankę.
Zachęcamy Cię również do odwiedzania naszego oficjalnego profilu na Facebooku, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji, zdjęć, filmów z życia szkoły, a także od początku maja zapowiedzi wydarzenia, na które jeszcze raz serdecznie Cię zapraszamy.
Czekamy właśnie na CIEBIE!

 

Materiał: ZSO nr 1

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

four × 2 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej