17 lutego – zapraszamy na koncert Harłoziński i Skupniewicz w Holetu Centralnym

17 lutego – zapraszamy na koncert Harłoziński i Skupniewicz w Holetu Centralnym

15 lutego 2017

Zapraszamy na KONCERT
HARŁOZIŃSKI i SKUPNIEWICZ
który odbędzie się dnia 17.02.2017 0 godz. 19:00
HOTEL CENTRALNY
CHEŁMNO
WSTĘP WOLNY


Jarek i Edyta Machel, duet Harłoziński/Skupniewicz oraz Czas Chełmna i Czas Świecia, zapraszają na koncert piosenki poetyckiej na rzecz Macieja Krzyżanowskiego.

Wydarzenie wylicytowane zostało w ramach akcji charytatywnej przez Jarka i Edytę Machel – firma JARMA Watorowo. Koncert, to dowód na to, że kiedy trzeba, jesteśmy blisko – zdolni podarować swój talent, energię, czas i pieniądze. W grudniu dowiedzieliśmy się, że brat dziennikarza Czasu Świecia jest chory. Konieczność przeszczepu szpiku i perspektywa długotrwałego leczenia od razu zmobilizowały najbliższych Macieja, do gromadzenia funduszy. W grupie Nadzieja dla Macieja, rozpoczęły się licytacje. Pojawił się pomysł tzw. domówek kulturalnych, czyli wydarzeń, które można będzie wylicytować i zorganizować w domu. Później była myśl, że swój talent mogliby wystawić na licytację Tomasz Harłoziński i Andrzej Skupniewicz. Kiedy odpowiedzieli, że zrobią to chętnie, ustaliliśmy kwotę wywoławczą 1 tys. zł.

Od dawna znajomi, przyjaciele i żądni muzycznych wrażeń, pamiętając koncert z lata 2015 roku (z podwórka przy Grudziądzkiej 25), pytali o kolejny. Licytacja okazała się dobrą okazją. Wylicytujemy koncert, zanim ktoś inny nam wylicytuje – pomyślałam i zadeklarowałam, że za 1 tys. 100 zł., zorganizujemy koncert z wolnym wstępem dla wszystkich. Życie chciało, że po XVI Wielkim Chełmińskim Koncercie Kolęd 2017, spotkaliśmy się w restauracji Hotelu Centralnego z Jarkiem i Edytą Machel. Okazało się, że wszystkim nam zależy na kulturze, na muzyce, na spotykaniu się z przyjaciółmi, a dzielenie się tym co mamy, przychodzi nam łatwo.

17 lutego, to dobry wieczór na to, żeby się Chełmno spotkało ze Świeciem, na domówce kulturalnej w gościnnym Hotelu Centralnym w Chełmnie.

Materiał: Joanna Dolecka

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

2 × five =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej