12 sierpnia – Całodniowa akcja bezpłatnych przeglądów stanu technicznego auta dla kierowców w Chełmnie

12 sierpnia – Całodniowa akcja bezpłatnych przeglądów stanu technicznego auta dla kierowców w Chełmnie

10 sierpnia 2017

„Czy mój samochód jest gotowy na wakacje?”- to pytanie, które latem powinien sobie zdać każdy kierowca planujący udać się na urlop autem.

Teraz każdy, kto przyjedzie w sobotę, 11 sierpnia, w godzinach 10-16 na parking przy siedzibie Armar (ul. Młyńska 31), będzie miał okazję za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Na stanowisku PitStop specjaliści z ProfiAuto i firmy Armar- lokalnego dystrybutora części motoryzacyjnych, skontrolują stan i działanie elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Odpowiednie ustawienie świateł, sprawdzenie stanu akumulatora, wycieraczek, ogumienia czy dysz spryskiwaczy to elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku. Ale to właśnie latem pokonujemy dłuższe trasy samochodem, korzystamy częściej z klimatyzacji i urządzeń elektronicznych, w wyniku czego poszczególne podzespoły ulegają szybszej eksploatacji. Niezależnie od umiejętności kierowcy, najważniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan techniczny pojazdu. Dokładne sprawdzenie parametrów wpływających na ekonomię długiej trasy to pierwszy krok do bezawaryjnej i spokojnej podróży. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo badać stan techniczny samochodów mieszkańców Chełmna.

– Zainteresowaniem poprzednią akcją, którą organizowaliśmy w Chełmie dwa lata temu, pokazało nam, że kierowcy z dużą odpowiedzialnością podchodzą do kwestii stanu technicznego swojego pojazdu. W tym roku również chcemy dać kierowcom możliwość sprawdzenia swojego auta, aby żadna usterka nie zakłóciła radości z wakacyjnego wyjazdu- mówi Tomasz Motylewski z firmy Armar, lokalnego organizatora akcji.

ProfiAuto PitStop to okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz ARMAR.

 

Materiał: Aneta Bulkowska

 

1 komentarz

 1. m Sierpień 10, 12:32

  „Czy mój samochód jest gotowy na wakacje?”
  myślę że więcej ludzi już po wakacjach .
  ale lepiej późno niż wcale :-))
  Pozdrawiam !!

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

twenty − 2 =

Komentarze internautów