1 lipca – IV Festiwal Piosenki Religijnej „W ramionach Matki”

1 lipca – IV Festiwal Piosenki Religijnej „W ramionach Matki”

18 maja 2017

Okazuje się, że wychwalanie pieśnią ma znaczenie! W tym roku na toruńską scenę po 7 latach wraca najbardziej znany festiwal muzyki chrześcijańskiej w Europie czyli Song of Songs Festival, a w Chełmnie dwa tygodnie wcześniej bo 1 lipca Festiwal Piosenki Religijnej „W ramionach Matki”. Świętujemy i czcimy pieśnią w ramach Dni Chełmna i Odpustu Chełmińskiego przed kościołem Farnym od godziny 10.00.

Na zgłoszenia uczestników czekamy do 16 czerwca, karty (dostępne na stronie internetowej www.chdk.pl oraz w wydarzeniu na Faceboook’u) można nadsyłać na adres:

Chełmińskiego Domu Kultury

lub e-mail: kamila.art@chdk.pl.

Wokaliści, zespoły do 25 osób wg. regulaminu zgłaszają dwa utwory w tym jeden o tematyce Maryjnej. Wszystkie szczegóły dotyczące Festiwalu znajdują się w Regulaminie.

Spotkajmy się by wychwalać pieśnią!

Materiał: CHDK

Brak komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

12 + 7 =

Komentarze internautów

Co, gdzie, kiedy?

Zobacz więcej